Kościół Tchnienie Życia

Lokalizacja: Świerczewo. Godzina: 11:00. Dostępne: grupy domowe, spotkania młodzieżowe, zajęcia dla dzieci, studium biblijne. Pastor: Jerzy Wasilewski

PRZECZYTAJ OPINIE

Image result for facebook social media icon circle

Kościół Chrześcijan Wiary Ewangelicznej Tchnienie Życia to wspólnota ludzi którzy odnaleźli sens i radość życia w Jezusie Chrystusie. Naszym fundamentem jest Słowo Boże które przekładamy na nasze codzienne życie. Kościół to ludzie złączeni jedną pasją, dom, relacje, wsparcie, miejsce wypełnione akceptacją i miłością. Nasz kościół to ludzie, a nie budynek. Wierzymy w Boga Ojca, Jezusa Chrystusa i Ducha Świętego. Swoje życie budujemy w oparciu o Słowo Boże. Wierzymy, że bliska relacja z prawdziwym i żyjącym Bogiem oraz Jego miłość zmienia nasze życia.