Sienna - Kościół Zielonoświątkowy

Lokalizacja: Centrum,  Godzina: 10:00. Dostępne: nabożeństwa środowe, zajęcia dla dzieci, spotkania dla uczniów i studentów. Pastor: Arek Kuczyński

Nasz Kościół to coś więcej niż budynek czy określona przynależność konfesyjna. To przede wszystkim wspólnota ludzi, których połączyło doświadczenie Bożej miłości – gorącej, nieograniczonej i zupełnie wyjątkowej. Miłości, która jest niezasłużonym darem. Miłości, która odnajduje człowieka niezależnie od tego, kim jest, co zrobił i jakie ma przekonania. Niektórym z nas ta Boża miłość dosłownie uratowała życie. Innym przywróciła jego właściwy sens. Dla każdego pozostaje na co dzień niewyczerpanym źródłem inspiracji, by kochać innych tak, jak ukochał nas Jezus, by ufać Bogu i chodzić Jego drogami. By nie zgubić tego, co w życiu najważniejsze. To dzięki tej milości umiemy się cieszyć z każdego kolejnego dnia, żyć w wolności i przebaczeniu.