Lista Kościołów, które transmitują swoje spotkania na żywo​

Nie możesz pójść fizycznie do kościoła? SPRAWDŹ, KTÓRE SPOTKANIA MOŻESZ OBEJRZEĆ NA ŻYWO!

Lokalizacja: Wrocław, Transmisja na żywo: 11:00

Nieważne, jak się ubierasz i na kogo głosujesz. Jesteśmy kościołem pełnym niedoskonałych ludzi, którzy poznali doskonałego Boga. Spotkajmy się ONLINE!

Pastor: Adam Piątkowski

Lokalizacja: Olesno Transmisja na żywo: 10:00

PRZECZYTAJ OPINIE

Image result for facebook social media icon circle Image result for instagram social media icon circle

Kanaan istnieje aby budować silny i współczesny Kościół, który ma Boży wpływ wszędzie gdzie dociera. Misją Kościoła Kanaan jest wyposażać, manifestować Bożą obecność, uwalniać potencjał ludzi, służyć ludziom, oraz głosić Ewangelię.

Pastor : Sławomir Jagieła

Lokalizacja: Gdańsk Transmisja na żywo: 11:00

PRZECZYTAJ OPINIE

ECHO to kościół pełen życia, inspiracji oraz autentycznych przyjaźni. Kochamy Boga, kochamy ludzi, kochamy Trójmiasto.
Wychodzimy z założenia, że do kościoła się nie chodzi – Kościołem się jest!
Przyjdź taki jaki jesteś.

Pastorzy : Daniel i Mirela Różańscy

Lokalizacja: Warszawa Transmisja na żywo: 10:00, 12:00, 17:00

PRZECZYTAJ OPINIE

SCh Północ to Kościół, który w oparciu o naukę Biblii i moc Ducha Świętego kontynuuje dzieło Jezusa Chrystusa na ziemi. Na co dzień szerzymy Królestwo Boże przez opowiadanie ludziom o Jezusie, pomnażanie grup domowych, organizowanie różnorodnych działań wewnątrz i na zewnątrz kościoła oraz zakładanie nowych kościołów.

Pastor : Krzysztof Zaręba

Lokalizacja: Rybnik Transmisja na żywo: 11:30

PRZECZYTAJ OPINIE

Przestrzeń gdzie możesz zbudować relacje z Bogiem i z ludźmi. To miejsce w którym wspólnie odkrywamy jak wiara w Boga i Jego Słowo może być odpowiedzią na problemy, które nurtują współczesnego człowieka

Pastorzy : Wojtek i Ola Walaszczyk

Lokalizacja: Koszalin Transmisja na żywo: 11:00

PRZECZYTAJ OPINIE

Woda Życia to kościół chrześcijański, którego centrum jest Jezus Chrystus. Wszystko, co robimy oparte jest na wartościach opisanych w Piśmie Świętym. Nie tworzymy nowej religii – tworzymy nową kulturę życia, w której zwykły człowiek może doświadczać mocy niezwykłego Boga.

Pastorzy : Mateusz i Aneta Godawa

Transmisja na żywo: Wtorek : 20:30 / Niedziela 20:00 i 22:00

Naszym mottem jest: „Skoro ludzie nie chcą przyjść do kościołów, to my jako kościół poprzez internet przyjdziemy do ich domów.” Naszą misją jest prowadzić ludzi, aby stali się w pełni oddanymi naśladowcami Jezusa Chrystusa. Chcemy docierać do ludzi będących daleko od Kościoła i tych, którzy Kościoła nie znają, lub w jakiś sposób zrazili się do Chrześcijaństwa. KosciolOnline.tv jest przede wszystkim narzędziem ewangelizacyjnym, ale nauczanie trafia również do tych, którzy swoją wiarę chcą rozwijać, lub ponownie nawiązać relację z Bogiem.

Pastor : Craig Groeschel

Lokalizacja: Warszawa, Transmisja na żywo: 10:30

Jesteśmy przekonani, że kościół to nie konkretny budynek, czy adres na mapie, ale społeczność ludzi pragnących być jak najbliżej Boga i kochająca innych.

Wiemy, że Pan Bóg zna nas po imieniu, że życzy nam jak najlepiej, nazywa nas swoimi Przyjaciółmi, ale pragnie też, by zwracać się do Niego: Tato! Lubimy z Nim rozmawiać.

On pomaga nam pokonywać własne słabości i lęki.

Widzimy, że interesują Go nasze radości, marzenia i problemy.

Znamy Boga, z którym można mieć codzienną relację, nie od święta.

Pastorzy: Szymon i Magda Kruba

Lokalizacja: Gdańsk,  Transmisja na żywo: 11:30

W dzisiejszych czasach Kościół często kojarzy się z instytucją czy budynkiem sakralnym. Nam zależy na tym, aby Kościół w pierwszym rzędzie kojarzył się z przyjaznymi sobie ludźmi. Wśród nas można spotkać osoby z przeróżnych środowisk, mające za sobą różną historię. Staramy się łączyć mądrość i doświadczenie starszych z entuzjazmem i kreatywnością młodszych. Dążymy do tego, aby każdy człowiek, bez względu na wiek i pozycję społeczną, mógł u nas znaleźć swoje miejsce.

Pastorzy: Tomasz Ropiejko